استقبال گسترده شهروندان از ماه بهشت در باغ موزه قصر

 تاریخ : 1397/2/30 355 بازدید 
استقبال گسترده شهروندان از ماه بهشت در باغ موزه قصر
 اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری در جشنواره " ماه بهشت" باغ موزه قصر مورد استقبال گسترده شهروندان قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، از ابتدای ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 21:30 ویژه برنامه استیج با اجرای برنامه‌هایی چون قرائت قرآن توسط قاریان بین‌المللی، اجرای گروه‌های هم خوانی و تواشیح، حضور کارشناسان مذهبی و نوابغ قرآنی جهان اسلام، نقالی، موسیقی و حضور چهره‌های محبوب ورزشی و هنری در مقابل ساختمان مارکوف باغ موزه قصر برگزار می‌شود.

در بخش دیگری از این جشنواره پردیس فرهنگی هنری با غرفه‌هایی چون دهه شصتی‌ها، آموزش بازی با گل و ساخت سفال، کتابت جمعی قرآن، قرآن بخوانید جایزه بگیرید، مشاوره‌ مذهبی. بازی‌های هدف دار و استکبار ستیزی و... بر پا شده است.

همچنین برنامه‌های میدانی از جمله پرفورمنس آرت، سیلورمن ها، حضور تن پوش‌های عروسکی و عروسک‌های غول پیکر، بازی‌های بومی محلی و برنامه‌های ویژه تفریحی ورزشی از دیگر برنامه‌های این جشنواره هستند.

موزه های باغ موزه قصر نیز در زمان برگزاری این جشنواره با اجرای طرح گردشگری شبانه از ساعت 16 الی 24 پذیرای بازدیدکنندگان می باشد.

علاقه‌مندان جهت حضور در جشنواره "ماه بهشت" می‌توانند همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت 16 الی 24 به باغ موزه قصر واقع در خیابان شریعتی، خیابان پلیس مراجعه نمایند.

  نظرات